Kategoriler

Yediyıldız ailesinin acı günü

Prof.Dr. Bahattin YEDİYILDIZ(Yüksek Dil Tarih Kurumu Başkanı), Op.Dr. Şenel YEDİYILDIZ (Eski Vakıf Guraba Hastanesi Başhekimi), Şemşettin YEDİYILDIZ(Çarşamba eski müftüsü), Hüseyin YEDİYILDIZ(Emekli Öğretmen), Yusuf Ziya YEDİYILDIZ(MEB Dış İşleri Daire Başkanı gibi insanları vatanımıza ve milletimize hizmet için yetiştiren ve onlara analık eden merhum Aybastı Eski Müftüsü Senai YEDİYILDIZ’ın eşi ve Zeki Yurdakul Çağman’ın anneannesinin cenaze töreni bugün öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazından sonra Ordu’nun Kabataş ilçesine bağlı Hoşkadem köyünde defnedildi.

Cenaze törenine Zeki Yurdakul ÇAĞMAN, Reşadiye Belediye Başkanı Rafet ERDEM ile birlikte çok sayıda topluluk katıldı. Başkan ERDEM, aile dostlarının annelerini kaybetmelerinden duyduğu üzüntüyü dile getirerek cenaze töreninden sonra merhumun evlatlarına ve torunlarına tek tek başsağlığı dileklerinde bulundu.

http://www.resadiye.bel.tr/

Yorum bırakın

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>